FAM Enerji – Trafo Online İzleme Sistemleri ve Test Cihazları

HAKKIMIZDA

FAM Enerji Şirketi aktivitelerine 2012 yılında başlamıştır. Enerji ve elektrik endüstrisi sektörüne ürün tedariği konusunda uzmanlaşmıştır. 20 yılı aşkın uluslararası piyasa tecrübesiyle; deneyimli, genç ve uzman yönetim ve teknik kadrosuyla; iyi üne sahip, güvenilir ve profesyonel uluslararası işbirlikçileri ile bizler kendimizi elektrik ve enerji sektöründe, elektrik üretim, iletim, dağıtım ve büyük ve orta ölçekli endüstrilerde en profesyonel ve uzmanlaşmış test ve görüntüleme sistemlerinin kaynağı olarak görmekteyiz. 

Verimli aktivitelerimiz ile kısa sürede Türkiye piyasasında kendimize yer edinmiş olup sattığımız ürenler ve satış sonrası desteğimiz ile farkımızı yaratmış bulunmaktayız. İyi üne sahip Kanada, Avrupa ve Amerikalı ortaklarımız ile Türkiye pazarında bulunup; onların ürünlerini sunmaktan ve yerel teknik servislerini sağlamaktan, işlerimizi yaparken dürüst ve en iyi şekilde müşterilerimize ulaşmaktan, onları teknik ve profesyonellik bakımında en üst düzeyde memnun etmekten gurur duymaktayız. 

Elektrik üretim iletim ve dağıtım alanlarında en çok güvenilen ve tam test ve görüntüleme sistemlerinin profesyonel seçimi; sizlere piyasada bulabileceğiniz en iyi ürünleri bulma şansı verecektir. 

Sizin gereksinimleriniz ve sistemleriniz için en iyi çözümler elde etmek amacıyla lütfen bizim uzman takımımızla iletişime geçin.

MİSYONUMUZ

Satış ve pazarlamasını yaptığımız ürünlere teknik destek ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuiyeti en üst düzeye çıkarmak. Tüm bu hizmetleri sunarken ülke ekonomisine artı değer katmak. İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

POLİTİKAMIZ

Firmamız elektrik ve enerji sektöründe online izleme sistemleri, test cihazları, iş güvenlik malzemeleri, ikaz lambalarının tedarikini sağlamakta olup satış ve pazarlamasını yaptığımız ürünlere teknik destek ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuiyetini en üst düzeye çıkarmayı ve tüm Türkiye pazarında istikrarlı bir şekilde büyümeyi amaç edinmiştir. Bu politikanın başarısı, herkes için sürekli iyileştirilen çalışma ortamı sonucunda tek tek yaptıkları işin kalitesinden sorumlu olan tüm personeli içerir. Kalite kontrol yöneticisi rutin bir operasyon ile kalite sistem sorumluluğunu gereken düzeyde kurmak için üstlenmektedir. Yönetim sisteminin amaçları aşağıdaki maddeler halindedir;

  • Uluslararası Standart ISO 9001:2015 Kalite Sistemleri ve ISO 14001:2015 yönetim sistemleri ile uyumlu bir kalite güvence sistemini kurmak, sürdürmek ve sürekli iyileştirmek.
  • Ürün ve hizmet standartlarını en üst seviyede tutmak,
  • Müşteri ile şirketin itibarını arttıran kalite düzeyini korumak,
  • İlgili yasal ve güvenlik şartlarına uygunluğunu sağlamak,
  • Sürekli iyileşme prensibini benimsemek,
  • Atıkları takip etmek ve kontrol altına almak,
  • Doğal kaynak tüketimini azaltmak
  • Fam Enerji tarafından sağlanan hizmetler ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımak.

Sektöründe, öncü bir firma olmaktır.  

VİZYONUMUZ

Satış ve pazarlamasını yaptığımız ürünlerin yaygınlaşmasını sağlayarak satış ve pazarlama ağının tüm Türkiye’de eksiksiz olarak geliştirmek ve bu doğrultuda büyüyen ekonominin istikrarlı dinamiklerinden biri haline gelebilmektir.