• TDR - 410 Kablo Arıza Bulucu

  • LKZ-1000 Kablo ve Boru Belirleme Cihazı

  • LKZ – 2000 Kablo ve Boru Yeri Belirleme Cihazı

  • LKZ - 720 Kablo ve Boru Yer Bulucu Cihazı

  • LKZ-1500 Kablo ve Boru Güzergahı Tespit Cihazı

  • TDR - 420 Kablo Arıza Tespit Cihazı

  • Gas Tracker 2 - Yeraltı Plastik Gaz Boru Güzergah Tespit Cihazı

Nokta Atışı ile Kolayca Kablo ve Boruları Bulun


Yer altı kablo ve boru yoğunluğu her geçen gün artmaktadır.
Sonel LKZ-2000 sistemi kolayca bulma uygulaması ve saha koşulları için özel tasarım yapısı ile karar vermenize yardımcı olacak benzersiz bir esnek çalışma modu vardır. Akıllı yer bulucu mevcut tüm modlar da sinyal parazit seviyelerini izler ve en iyi sonuçları görüntüler.

Sonel LKZ-2000 özellikle elektrik şebekeleri yoğun olan bölgelerde, yüksek hassasiyetle uzun ve kısa mesafelerde güç kablolarını izlemek için tasarlanmıştır. Birlikte verilen Çoklu Clamp ile bağlantılı olarak kullanıldığında, bir izleme sinyalini güvenli bir elektriksel canlı kabloya uygulanabilir. A-Frame aksesuarı da kolayca kablo izolasyon hatalarını bulmak için de kullanılabilir.


Kullanım Alanları:


1 . İnşaat Mühendisliği ve İnşaat Sanayi
Sonel LKZ sistemi zorlu hava şartlarında şantiyelerde kolayca kullanılmak için tasarlanmıştır.

2 . Demiryolu Endüstri
Haberleşme kabloları onarmak çok pahalı ve zaman alan bir iştir. Demiryolu ağında önemli kayıplara neden olur. Sonel LKZ sistem kolayca bulmak ve sıkışık alanlarda ve elektriksel yoğunluk düzeyi yüksek olan kabloları takip için tasarlanmıştır.
,

3 . Telekom Endüstri
Fiber optik kabloların ve çok damarlı kabloların yerini bulmak Sonel LKZ-2000 ile hiç bu kadar kolay olmamıştır. Sonel LKZ sistemleri, yüksek frekanslı modları ideal verimliliği artırmak için yardımcı ve tüm kablo türlerinin yerini tespit etmek için uygundur. A-Frame aksesuarı kolayca kablo izolasyon hatalarını bulmak için de kullanılabilir.

4 . Gaz ve Yağ Endüstri
Bu sektörlerde kullanılan boruların hassasiyet derecesi yüksektir. SONEL LKZ-2000 Düşük frekanslı modları ile uzun mesafelerde dahi kolay ve doğru sonuçlar elde eder.

5 . Su Endüstri 
Sonel LKZ sistemini kullanarak tespiti zor olan derin yeraltı metalik olmayan kanalizasyon ve drenaj borularını bulmak için ideal bir çözümdür.

Ürün Fotoğrafları